|
7 875 грн
|
|
7 875 грн
|
платежі
по 3 938 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 875 грн
|
|
7 875 грн
|
платежі
по 3 938 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Levada 30 V |
| Об'єм | 30 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7.5 бар |
| Час нагріву | 1.30 г (до 75С) |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Захист | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 575 |
| Ширина | 516 |
| Вага | 20 кг |
| Країна виробництва | Китай |