|
14 095 грн
|
|
14 095 грн
|
платежі
по 7 048 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 095 грн
|
|
14 095 грн
|
платежі
по 7 048 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Quartz |
|---|---|
| Артикул | Mirano 100H |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.40 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | світловий індикатор |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 514 |
| Ширина | 514 |
| Вага | 35. 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |