|
11 475 грн
|
|
11 475 грн
|
платежі
по 5 738 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 475 грн
|
|
11 475 грн
|
платежі
по 5 738 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Rens |
|---|---|
| Артикул | 6557416 |
| Об'єм | 93 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 2.46 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 295 мм |
| Висота | 1087 |
| Ширина | 569 |
| Вага | 39.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |