|
14 879 грн
|
|
14 879 грн
|
платежі
по 7 440 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 879 грн
|
|
14 879 грн
|
платежі
по 7 440 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 304766 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 2.45 г (до 65С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 704 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 21 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |