|
14 837 грн
|
|
14 837 грн
|
платежі
по 7 419 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 837 грн
|
|
14 837 грн
|
платежі
по 7 419 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | 304606 |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Електронне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 2.57 г (до 75С) |
| Потужність | 2200 Вт |
| Особливості | Термостат Strix |
| Захист | магнієвий анод |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 1053 |
| Ширина | 490 |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |