|
11 734 грн
|
|
11 734 грн
|
платежі
по 5 867 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 734 грн
|
|
11 734 грн
|
платежі
по 5 867 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Артикул | BILIGHT 120 |
| Об'єм | 120 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 6 бар |
| Час нагріву | 3.50 г (до 65С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | Термостат Strix |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 1080 |
| Ширина | 440 |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |