|
8 199 грн
|
|
8 199 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 199 грн
|
|
8 199 грн
|
платежі
по 4 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TIKI |
|---|---|
| Артикул | Prime MS 50V9 |
| Об'єм | 50 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 70 C |
| Тиск | 9 бар |
| Час нагріву | 1.38 г (T55С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від замерзання |
| Елементи управління бойлером | Є |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 354 мм |
| Висота | 915 |
| Ширина | 334 |
| Вага | 26 кг |
| Країна виробництва | Сербія |