|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЕлектричний накопичувальний водонагрівач ємністю 20 літрів з сучасним дизайном. Унікальна технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішня поверхня ємності вкрита шаром титанокварцової емалі FERRO (нанесення в статичному полі при температурі 1000С). Оснащений подвійним зануреним (мокрим) нагрівальним елементом потужністю 2,5 кВт. Конструкція бойлера пристосована для горизонтального розташування підведення водопостачання знизу, а також додатковий дренажний (зливний) отвір для зручності обслуговування.ppОсобливостіpulliВнутрішній бак складається з двох півсфер, зєднаних одним зварювальним швом.liliПодвійний занурений нагрівальний елемент потужністю 2,5 кВт.liliПодвійний захист від перегріву води (терморегулятор термозахист).liliПодвійний захист бака від корозії титанокварцове емалеве покриття і магнієвий анод.liliПросте механічне управління температурою нагріву.liliДодатковий дренажний (зливний) отвір.liliКонструкція бойлера пристосована для горизонтальної інсталяції.liul
Бойлер Willer EH20R Edge+
В наявності
Артикул: EH20R Edge+
6 949 грн
Характеристики
| Бренд | Willer |
|---|---|
| Артикул | EH20R Edge |
| Об'єм | 20 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 7 бар |
| Час нагріву | 0.28 г (до 75С) |
| Потужність | 2500 Вт |
| Захист | пристрій захисного відключення (ПЗВ) |
| Елементи управління бойлером | Термостат Strix |
| Матеріал бака | Емаль |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 345 мм |
| Висота | 310 |
| Ширина | 606 |
| Вага | 11.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар