|
7 429 грн
|
|
7 429 грн
|
платежі
по 3 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 429 грн
|
|
7 429 грн
|
платежі
по 3 715 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Willer |
|---|---|
| Артикул | EV80DR optima |
| Об'єм | 80 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | Сухий |
| Кількість ТЕНів | 2 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 220В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 3.15 г (до 75С) |
| Потужність | 2000 Вт |
| Захист | Захист від перегріву |
| Елементи управління бойлером | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 865 |
| Ширина | 410 |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробництва | Китай |