|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Індикатор включення, Обертання на 360 , Відсік для зберігання шнура, Нековзкі ніжки, Наповнення через носик або кришку, Нейлоновий фільтр, Кришка на |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | мікрофільтр 200 мкм |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 253 х 233 х 160 мм |
| Країна виробництва | Китай |