|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360, Наповнення через носик або кришку, нековзка основа, Кнопка включеннявимикання, Індикатор роботи, Відк |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | легке наповнення |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | захист від протікання, Захист від включення без води, Автовідключення |
| Потужність | 2060 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2060 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 23 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |