|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | технологія Cool Touch запобігає нагріванню зовнішньої поверхні корпусу |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Від увімкнення без води, Вимкнення при знятті з бази |
| Потужність | 2000 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | від включення без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 15 х 22 см |
| Країна виробництва | Китай |