|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу фіксований, Обертання на 360 , Відкидна кришка, Подвійні стінки нержавіюча сталь, світловий індикатор, Кнопка ввімкненнявимкненн |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 1250 1500 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1250 Вт |
| Захист | Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води, Від перегріву |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 16,4 х 21 х 24,4 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |