|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongСтінки з самоочищеннямstrongbr Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються, а хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою.ppstrongБезпечні та зручні висувні напрямніstrongbr Якщо вам буває складно вийняти з духової шафи важке деко, телескопічні полиці полегшать вам цю задачу. Система напрямних дозволяє повністю (або на 23 в частково телескопічній версії) висунути полицю зі стравою на ній.ppstrongПовний контроль усього, що відбувається всерединіstrongbr Потрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування.ppstrongМіцні дверцята, що витримують важкий посудstrongbr Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож ви можете спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих.nbspp
Духова шафа BEKO BBIE13100XC
В наявності
Артикул: 7727188417
10 499 грн
Характеристики
| Артикул | BBIE13100XC |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 55 х 60 см |
| Габарити | 5914 х 59.5 х 56.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 32 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар