|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Стінки з самоочищенням. Економте свій час при догляді за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, усі жирні плями, які потрапляють на неї швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладає жир на воду та вуглекислий газ, тому відсутня необхідність в очищенні такої стінки, що і полегшує догляд за духовою шафою.
Духова шафа Beko BBIE13100XC
В наявності
Артикул: BBIE13100XC
10 498 грн
Характеристики
| Артикул | BBIE13100XC |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Вбудована |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2090 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | бустер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Габарити | 65,5 х 66 х 66 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар