|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Галогенне підсвічування
Хороша видимість страви, що готується
Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відкривати дверцята, щоб не випускати жар? Галогенне підсвічування добре висвітлює нішу духової шафи, дозволяючи стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.
Міцні дверцята
Міцні дверцята для розміщення важких страв та посуду
Гарячі важкі страви буває складно дістати з духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22.5 кг. Це на 20% більше у порівнянні з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух.
Хороша видимість страви, що готується
Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відкривати дверцята, щоб не випускати жар? Галогенне підсвічування добре висвітлює нішу духової шафи, дозволяючи стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.
Міцні дверцята
Міцні дверцята для розміщення важких страв та посуду
Гарячі важкі страви буває складно дістати з духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22.5 кг. Це на 20% більше у порівнянні з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух.
Духова шафа Beko BBIE133002XD
В наявності
Артикул: BBIE133002XD
10 999 грн
Характеристики
| Артикул | BBIE133002XD |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці: 300 °C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | змінне скло дверцят |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 - 240 В (10 А/ 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 55 х 60 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 56.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28.4 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар