|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongБезпечне та зручне виймання декаstrongbr Якщо вам важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять ваше життя. Система напрямних дає змогу повністю (або на 23 для моделей із частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку.ppstrongХороша видимість страви, що готуєтьсяstrongbr Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не випускати жар Галогенне підсвічування добре висвітлює нішу духової шафи, даючи змогу стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.ppstrongМіцні дверцята для розміщення важких страв і посудуstrongbr Гарячі важкі страви буває складно дістати з духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22,5 кг. Це на 20 більше порівняно з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відкриті дверцята, щоб перевести дух.nbspp
Духова шафа BEKO BBIM13300XD
В наявності
Артикул: 7768286733
12 999 грн
Характеристики
| Артикул | BBIM13300XD |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 250 |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 55 60 см |
| Габарити | 59.4 х 59.5 х 56.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |
Новий відгук або коментар