|
20 557 грн
|
|
20 557 грн
|
платежі
по 10 279 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
20 557 грн
|
|
20 557 грн
|
платежі
по 10 279 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIS13400XMSE |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 15 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.7 59.5 56.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |