|
14 147 грн
|
|
14 147 грн
|
платежі
по 7 074 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 147 грн
|
|
14 147 грн
|
платежі
по 7 074 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIS18300XCSE |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 1800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | захист від дітей (блокування приладу) |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 55 см |
| Габарити | 60 х 60 х 57 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 31.96 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |