|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 799 грн
|
|
11 799 грн
|
платежі
по 5 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIE123002XD |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2400 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | багаторівневе приготування |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | змінне скло дверцят |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 55 х 60 см |
| Габарити | 59.4 х 59.5 х 56.7 |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 36,4 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |