|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BBIE123001XD |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 6 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2400 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 270 |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | великий гриль |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 x 56 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 56.7 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 28.7 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |