|
114 999 грн
|
|
114 999 грн
|
платежі
по 57 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
114 999 грн
|
|
114 999 грн
|
платежі
по 57 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HSG7361B1 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Гриль |
| Додатково | Індикація низького рівня води в резервуарі, Резервуар з водою знаходиться у непомітному місці за дисплеєм приладу, Максимальна температура нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 221 240 В |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |