|
30 699 грн
|
|
30 699 грн
|
платежі
по 15 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 699 грн
|
|
30 699 грн
|
платежі
по 15 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HBG272EB3 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 57.559.7 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 38,1 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |