|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Високотехнологічна кухонна духова шафа з великим обємом для приготування великої кількості страв, різноманітними автоматичними програмами та технологією гарячого повітря. Вбудовувана духова шафа з мікрохвильовим режимом. Розумна інверторна технологія максимальна вихідна потужність буде регулюватися до 600 Вт при тривалому використанні. Регулювання температури у діапазоні 30 C 300 C. Внутрішній обєм духової шафи 67 літр.
Духова шафа Bosch HMG776NB1
В наявності
Артикул: HMG776NB1
109 999 грн
Характеристики
| Артикул | HMG776NB1 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | гаряче повітря |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | відображення поточної температури контроль нагрівання |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 221 240 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58,559,5 5656,8 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 38 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар