|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 999 грн
|
|
34 999 грн
|
платежі
по 17 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HRG232EB3 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 56.056.8 x 55.0 см |
| Габарити | 59.5 х 59.4 х 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |