|
21 199 грн
|
|
21 199 грн
|
платежі
по 10 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 199 грн
|
|
21 199 грн
|
платежі
по 10 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HUA736ER0 |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | великий гриль |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.559.5 x 5656.8 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.8 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 33.6 кг |
| Країна виробництва | Туреччина |