|
16 299 грн
|
|
16 299 грн
|
платежі
по 8 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 299 грн
|
|
16 299 грн
|
платежі
по 8 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LOFGF00BK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 70 |
| Кількість програм, шт. | 9 |
| Управління | Комбіноване |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Каталітичне |
| Потужність гриля | 2 090 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці: 300 °C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | розморожування - 60 Вт |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 - 240 В (10 А/ 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.8 х 59.4 х 56 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 27,8 кг |
| Країна виробництва | Польща |