|
50 999 грн
|
|
50 999 грн
|
платежі
по 25 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
50 999 грн
|
|
50 999 грн
|
платежі
по 25 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EOABS39WZ |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | пара вбиває 99.9 бактерій і 100 пилових кліщів |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | WiFi |
| Напруга | 230 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.4 х 59.5 х 56.7 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 32.6 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |