|
34 299 грн
|
|
34 299 грн
|
платежі
по 17 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
34 299 грн
|
|
34 299 грн
|
платежі
по 17 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KOEBP39WZ |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 15 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | довідник дверцят |
| Безпека | Індикатор залишкового тепла, Захист від дітей запобігає випадковому увімкненню приладу, Функція автоматичного запобіжного вимкнення |
| Напруга | 230 В |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58 х 56 х 55 см |
| Габарити | 60 х 56 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Італія |