|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pНастав час відкрити собі силу пари. Духовка Electrolux 700 SteamCrisp підвищує вологість під час приготування та готує при нижчих температурах, щоб інгредієнти не висихали. В результаті виходять соковиті всередині страви із золотистою хрусткою скоринкою на поверхні.brbrСоковитий усередині, хрумкий зовні завдяки функції SteamCrispbrПопрощайтеся із сухим смаженим мясом та придбайте духовку SteamCrisp. Він поєднує в собі пару та традиційне нагрівання, що ідеально підходить для ніжної випічки. Інгредієнти не будуть пересушеними, а навпаки гарно соковитими. Крім того, пар покращує смак та зберігає текстуру продуктів.brbrПіролітичне очищення для стійкого блискуbrПіролітичне очищення збереже зовнішній вигляд вашої духовки як нової без необхідності її чищення. Ця інтелектуальна система самоочищення спалює жир та інші залишки за високої температури до дрібної золи, яку потрібно просто витерти вологою тканиною.brbrТемпературний датчик для точної випічкиbrЗавдяки нашому датчику температури ви завжди досягнете відмінних результатів. Він дозволяє контролювати температуру в центрі страви, і щойно температура досягне бажаного рівня, духовка припинить його приготування.brbrСвітлодіодний дисплей EXPlore з чутливим керуваннямbrВідкрийте новий спосіб керування духовкою за допомогою світлодіодного дисплея EXPlore з чутливими сенсорними кнопками. Практичний інтерфейс дозволяє швидко отримати доступ та динамічно контролювати час, температуру та інші функції.brbrНавіть випічка. Швидко та ефективноbrНаша інноваційна система подачі гарячого повітря швидко та рівномірно нагріває всю внутрішню частину духовки. Це заощаджує ваш час та енергію, і вам більше не доведеться перевертати їжу в духовці.p
Духова шафа Electrolux електрична EOC6P77H
В наявності
Артикул: EOC6P77H
34 999 грн
Характеристики
| Артикул | EOC6P77H |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 10 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | нижній і верхній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | звуковий сигнал закінчення роботи |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Габарити | 5957.8 х 56 х 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 34.4 кг |
| Країна виробництва | Італія |
Новий відгук або коментар