|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Смачні та корисні радощі життяpТепер ви зможете насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не потребує жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків мяса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, якот картопля фрі та курячі нагетси.pПросте чищенняpФункція AquaClean це значна допомога в очищенні камери мікрохвильової печі. Потрібно лише після кожного використання приладу наливати півлітра води в деко для випікання та вмикати функцію AquaClean. Усього за 30 хвилин ви помітите результат чищення на внутрішніх поверхнях і деках. Плями та жир розмякшуються, і їх можна легко витерти.pКоли ви не зовсім розумієте, що робитиpМікрохвильові печі Gorenje OptiBake мають програми повністю автоматичного приготування страв за понад 22 рецептами ідеально для початківців. Програми AutoBake пройшли ретельне тестування експертами Gorenje та довели свою надійність, демонструючи чудові результати навіть без розігрівання. Подекуди користувачеві потрібно вибрати тип страви, її вагу та натиснути кнопку запуску. Про все інше подбає духова шафа.pЕфективна система регулювання теплаpСистема DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню поверхню (корпус) мікрохвильової печі та запобігає пошкодженню внаслідок її нагрівання. Теплові датчики в мікрохвильових печах із системою DynamiCooling регулюють охолодження зовнішніх стінок печі до температури 60 C.pНайшвидший спосіб випікання заморожених продуктівpЦя ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.pДля дуже ніжних і соковитих стравpЦя функція забезпечує ніжне, повільне та рівномірне випікання. Волога утримується всередині продукту, завдяки чому його консистенція залишається надзвичайно ніжною та соковитою. Підходить для приготування мяса, риби або кондитерських виробів на одному рівні.pСлухайте оплески вдячних гостей, а не дверцят духовкиpДверцята мікрохвильової печі відчиняються та зачиняються одним дотиком, плавно й безшумно.pДля найсмачнішої золотистої скоринкиpФункція колерування допомагає досягти ідеальної золотистокоричневої скоринки на лазаньї, мясі та запіканках, зокрема картопляній.p
Духова шафа Gorenje BCM4547DG
В наявності
Артикул: BCM4547DG
48 999 грн
Характеристики
| Артикул | BCM4547DG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2200 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | AquaCleanАвтоматичне очищенняLED підсвічування |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 45 х 56 х 55 см |
| Габарити | 45.4 x 59.5 x 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 34,8 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар