|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
BIGSPACE ПРОСТОРНА ДУХОВКАpГотуйте страви значних розмірів Завдяки інноваційній конструкції духовка стала більшою і ширшою. Обєм 77 літрів. На деках тепер міститься більше продуктів, а сучасні технології забезпечують рівномірне приготування на всіх рівнях.pЕфективне керування тепломpДинамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, викликаним високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling датчик тепла продовжує роботу системи охолодження, доки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60С. Це особливо зручно для духовок з піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури.pКоли натхнення приходить в останній моментpДуховки OptiBake нагріваються до температури 200C всього за 5 хвилин, економлячи 30 часу в порівнянні зі звичайним нагріванням, що робить їх одними з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепту потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідну температуру досягнуто.pШвидке приготування заморожених продуктівpЦя ефективна програма ідеально підходить для приготування будьяких заморожених продуктів та напівфабрикатів.pНеймовірно ніжні та соковиті стравиpРежим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення мяса, риби або випічки на одному рівні.pДля смачної золотої скоринкиpФункція Gratin дозволяє створювати ідеальну золотисту скоринку на лазанні, мясі, картопляному гратені та інших стравах.pРівномірне пропікання щоразуpДуховки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їх візитною карткою. Склепінчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дровяної печі і забезпечує більш ефективну циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів та новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку і недоготовленими з іншого.pХрустка скоринка з варіогрилемpЧудові результати приготування досягаються за рахунок продуманого розташування верхніх нагрівальних елементів, у якому малий нагрівач перебуває всередині великого. Завдяки цьому тепло розподіляється рівномірно, тому страва запікається до хрусткої скоринки, залишаючись ніжною та соковитою всередині.pНайкраща піца в містіpЦя програма з регулюванням температури до 300C спеціально розроблена, щоб ви могли вдома випікати ідеальну піцу, фокаччу, коржики та подібну випічку.pПросте зняття, легке очищенняpВи можете легко зняти і легко очистити скло дверцят, щоб без перешкод спостерігати за тим, що відбувається в духовці.pІдеальна страва за 2 або 3 крокиpПриготування можна суттєво спростити, якщо вручну запрограмувати кілька етапів приготування, що йдуть один за одним. Просто встановіть параметри для кожного з 2 або 3 кроків і духовка подбає про інше. Вам залишиться лише насолоджуватися кінцевим результатом.p
Духова шафа Gorenje BO6735E02BK
В наявності
Артикул: BO6735E02BK
15 499 грн
Характеристики
| Артикул | BO6735E02BK |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 11 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Система очищення | Очищення парою |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | SlowBake повільне приготування |
| Особливості | Деко |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 590 х 564 х 550 мм |
| Габарити | 595 х 595 х 564 мм |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 29 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар