|
33 900 грн
|
|
33 900 грн
|
платежі
по 16 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 900 грн
|
|
33 900 грн
|
платежі
по 16 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOP798S54X |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 71 |
| Кількість програм, шт. | 16 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 4 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2700 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | можливість готувати одночасно на різних рівнях |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56.4 x 59 x 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 54.6 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 43,4 нетто47.7 кг брутто |
| Країна виробництва | Словенія |