|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
DOCTYPE htmlhtml dirltrheadmeta httpequivContentType contenttexthtml charsetutf8 meta httpequivXUACompatible contentIEEdge meta nameformatdetection contenttelephoneno style typetextcssbodymargin0padding8pxplineheight1.15margin0whitespaceprewrapol,ulmargintop0marginbottom0imgbordernonelipdisplayinlinestyleheadbodypspan stylefontweight boldBigSpace простора духовкаspanbrОбєм 77 літрівbrГотуйте страви значних розмірів Завдяки інноваційній конструкції духовка стала більшою і ширшою. На деках тепер міститься більше продуктів, а сучасні технології забезпечують рівномірне приготування на всіх рівнях.ppspan stylefontweight boldДверцята CoolDoorspanbrБезпека та енергоефективністьbrОсоблива інноваційна конструкція та спеціальне скло дверцят утримують тепло всередині духової шафи й оптимізують споживання енергії. Приготування стає ще безпечнішим, особливо якщо на кухні є діти або тварини.ppspan stylefontweight boldСистема охолодження DCspanbrЕфективне керування тепломbrДинамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, викликаним високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling датчик тепла продовжує роботу системи охолодження, доки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60С. Це особливо зручно для духовок з піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури.ppspan stylefontweight boldExtraSteamspanbrПросте випікання з пароюbrПрограма ExtraSteam з використанням пари створює ідеальні умови для збільшення обєму хліба, формування пишного мякуша та хрусткої скоринки. Просто налийте трохи води в неглибоке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про інше подбає духовка.ppspan stylefontweight boldШвидке нагрівання духовкиspanbrКоли натхнення приходить в останній моментbrДуховки OptiBake нагріваються до температури 200 C усього за 5 хвилин, заощаджуючи 30 часу порівняно зі звичайним нагріванням, що робить їх одними з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепту потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідної температури досягнуто.ppspan stylefontweight boldFrozenBakespanbrШвидке приготування заморожених продуктівbrЦя ефективна програма ідеально підходить для приготування будьяких заморожених продуктів і напівфабрикатів.ppspan stylefontweight boldGentleBake повільне приготуванняspanbrНеймовірно ніжні та соковиті стравиbrРежим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення мяса, риби або випічки на одному рівні.ppspan stylefontweight boldПлавне відкривання та закривання дверцятspanbrЛегко та тихоbrДосить легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно та тихо відчинилися або зачинилися.ppspan stylefontweight boldСхідчаста форма HomeMadespanbrРівномірне пропікання щоразуbrДуховки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Східчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дровяної печі та забезпечує ефективнішу циркуляцію повітря порівняно з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів і новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку та недоготовленими з іншого.ppspan stylefontweight boldPerfectGrill варіогрильspanbrХрумка скоринка з варіогрилемbrЧудові результати приготування досягаються за рахунок продуманого розташування верхніх нагрівальних елементів, при якому малий нагрівач знаходиться усередині великого. Завдяки цьому тепло розподіляється рівномірно, тому страва запікається до хрусткої скоринки, залишаючись ніжною та соковитою всередині.ppspan stylefontweight boldФункція ПіцаspanbrНайкраща піца в містіbrЦя програма з регулюванням температури до 300 C спеціально розроблена, щоб ви могли вдома випікати ідеальну піцу, фокачу, коржики та подібну випічку.ppspan stylefontweight boldЗнімне скло дверцятspanbrНеймовірно ніжні та соковиті стравиbrРежим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення мяса, риби або випічки на одному рівні.pbodyhtml
Духова шафа GORENJE BOS 67372 CLB
В наявності
Артикул: 740237
25 999 грн
Характеристики
| Артикул | BOS 67372 CLB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | багаторівневе приготування |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер 60 хвилин800 см робочої поверхніЗнімні товсті пластини з антипригарною поверхнею з литого алюмініюКут нахилу панелі 7 (для стікання ж |
| Безпека | захисне відключення (порушення електричної ізоляції) |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.4 х 5960 х 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.5 x 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 29.4 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар