|
26 599 грн
|
|
26 599 грн
|
платежі
по 13 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
26 599 грн
|
|
26 599 грн
|
платежі
по 13 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOS6737SYW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 11 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5960 х 5656.4 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 29 кг |
| Країна виробництва | Словенія |