|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Для натхнення в останню хвилинуpПечі OptiBake досягають температури 200C всього за 5 хвилин. Це економить 30 часу, необхідного для стандартного попереднього розігріву, тому вони є одними з найшвидших печей на ринку. Це особливо зручно для рецептів, які вимагають попереднього розігріву духовки. Світловий та звуковий сигнал сповістить вас, коли духова шафа досягне потрібної температури.pНайкраща піца в окрузіpЦя програма була розроблена спеціально для приготування піци, фокаччі, коржів і подібних делікатесів з максимальною температурою випікання 300 C.pПростий спосіб випікання на паріpПрограми, що працюють з функцією ExtraSteam, створюють ідеальне середовище в приладі, додаючи пару, яка гарантовано підніме ваш хліб і зробить його чарівно хрустким. Усе, що вам потрібно зробити, це налити трохи води у деко, вибрати програму ExtraSteam і дозволити духовці зробити решту роботи.pПодвійне нагрівання для рівномірно хрусткої скоринкиpНайкращі результати випікання досягаються завдяки більшим нагрівальним елементам, всередині яких розміщені ще менші елементи. Таке інтелектуальне розташування забезпечує оптимальний розподіл тепла і щоразу забезпечує чудові результати випікання, залишаючи їжу хрусткою ззовні та мякою всередині.pІдеальна їжа за 2 або 3 крокиpЗа допомогою функції StepBake ви можете повністю контролювати процес випікання, заздалегідь запрограмувавши його вручну. Просто встановіть параметри для кожного з 2 або 3 потрібних вам етапів, а піч подбає про все інше. Ви можете просто розслабитися і насолоджуватися кінцевим результатом.pРівномірне випікання кожного разуpДуховки Gorenje відомі своєю інноваційною округлою формою духовки, яка вже багато років є фірмовим знаком. Натхненна традиційними дровяними печами, духова шафа HomeMade забезпечує кращу циркуляцію повітря. Тепер деко HomeMade було повністю переглянуто. Новий дизайн нагрівальних елементів і краще розподілені вентиляційні отвори знову значно покращили потік повітря. Завдяки цьому температура в робочій камері духової шафи залишається стабільною. Це означає, що ваші страви готуються рівномірно і не пригорають з одного боку, поки вони ще не готові з іншого.pАвтоматичні програмиpДуховки Gorenje OptiBake пропонують повністю автоматичні програми приготування з 22 найпопулярнішими рецептами на вибір, що ідеально підходить для початківців. Програми AutoBake були ретельно протестовані експертами Gorenje. Вони забезпечують відмінні результати навіть без попереднього розігріву. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати страву і вагу, а потім натиснути кнопку Старт. Духова шафа зробить все інше.pНайшвидший спосіб розігріти заморожені делікатесиpЦя ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх заморожених і готових страв.pДля смачної золотистої скоринкиpЗ опцією гратен ви гарантовано отримаєте ідеальну золотистокоричневу скоринку будь то лазанья, мясо, картопля або інші страви з гратеном.pОбєм 77 літрівpГотові до рецептів XXL Інноваційне дизайнерське рішення пропонує більший внутрішній простір і повністю використовувану ширину духової шафи. Ви знайдете більше місця на кожному деку, а завдяки чудовій технології ваша їжа буде рівномірно пропікатися на всіх рівнях.pЗавжди все в полі зоруpЧи знали ви, що відкривання дверцят під час випікання може призвести до зниження температури в духовці і навіть зіпсувати страву Завдяки великому дверному вікну, чудовому галогенному освітленню та покращеному розташуванню рівня випікання, духові шафи Gorenje OptiBake дають вам повний огляд процесу випікання в будьякий час без зайвих клопотів, повязаних з відкриванням дверцят.pБагаторівневе випіканняpПоєднання інтелектуальної циркуляції повітря, рівномірно розподіленого простору та злегка округлої форми духової шафи гарантує рівномірне пропікання страв на кожному рівні. Більший обєм духової шафи гарантує вам чудовий огляд.pДля особливо ніжних і соковитих стравpЦя функція гарантує дбайливе, повільне та рівномірне випікання та приготування їжі. Завдяки цьому зберігається волога всередині страви, а їжа залишається особливо ніжною та соковитою. Ця функція найкраще підходить для приготування мяса, риби або випічки на одному рівні.pБезпечна та енергоефективнаpСпеціальна інноваційна конструкція та скло дверцят ізолює духову шафу та оптимізує енергоспоживання, завдяки чому тепло не витікає з робочої камери. Це робить духову шафу ще безпечнішою для всіх, як для ваших дітей, так і для домашніх тварин.pЕфективний контроль теплаpСистема DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню частину духової шафи, запобігаючи пошкодженню, яке може виникнути через надмірну температуру. Завдяки функції DynamiCooling теплові датчики регулюють охолодження зовнішніх стінок і охолоджують їх до температури 60C. Це особливо корисно для духовок з функцією піролітичного очищення, які працюють за надзвичайно високих температур.pМяке відчинення та зачинення дверцятpВаша духова шафа відчиняється та зачиняється плавно та безшумно за допомогою легкого дотику.pЛегкий доступ, легке чищенняpСкло дверцят духовки можна легко зняти. Це значно полегшує чищення духової шафи, і ви завжди матимете чудовий огляд внутрішньої частини духовки.p
Духова шафа Gorenje BOS6747A05DG
В наявності
Артикул: BOS6747A05DG
21 299 грн
Характеристики
| Артикул | BOS6747A05DG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | FrozenBake |
| Додатково | ЕСО емаль, 1 глибоке емальоване деко, мілке емальоване деко, решітка, однорівневі телескопічні спрямовувачі з Clickсистемою |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30,7 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар