|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongPyroClean піролітичне очищенняstrongbr Самоочищення преміумкласуbr Піролітичне очищення найефективніший спосіб очищення, яке виконується при дуже високій температурі та після якого духовка залишається бездоганно чистою. Для вашої безпеки духовка блокується на час очищення та розблокується, коли вона достатньо охолоне. Після цього вам залишиться лише прибрати попіл вологою тканиною.ppstrongAutoBake автоматичні програмиstrongbr Коли не знаєш, як приготуватиbr Нові духовки OptiBake від Gorenje пропонують повністю автоматичні програми приготування та 22 популярні рецепти на вибір, що дуже зручно для новачків. Програми AutoBake, перевірені експертами Gorenje, довели свою ефективність і гарантують відмінні результати навіть без попереднього нагріву. Вам залишається лише вибрати вид страви, ввести вагу та натиснути на СТАРТ ndash усе інше зробить духовкаppstrongBakeSensor термозонд для мясаstrongbr Ідеальна печеня щоразуbr Відстежуючи температуру всередині шматка мяса, термозонд повністю контролює приготування та попереджає звуковим сигналом, коли страва готова.ppstrongBigSpace простора духовкаstrongbr Обєм 77 літрівbr Готуйте страви значних розмірів Завдяки інноваційній конструкції духовка стала більшою і ширшою. На деках тепер міститься більше продуктів, а сучасні технології забезпечують рівномірне приготування на всіх рівнях.ppstrongСистема охолодження DCstrongbr Ефективне керування тепломbr Динамічна система охолодження DynamiCooling ефективно охолоджує корпус духовки та запобігає можливим неполадкам, викликаним високою температурою. У духовках із системою DynamiCooling датчик тепла продовжує роботу системи охолодження, доки температура зовнішніх поверхонь духовки не опуститься до безпечних 60degС. Це особливо зручно для духовок з піролітичним очищенням, які нагріваються до дуже високої температури.ppstrongШвидке нагрівання духовкиstrongbr Коли натхнення приходить в останній моментbr Духовки OptiBake нагріваються до температури 200 degC усього за 5 хвилин, заощаджуючи 30 часу в порівнянні зі звичайним нагріванням, що робить їх одними з найшвидших духовок на ринку. Це особливо зручно, якщо для рецепту потрібно попередньо нагріти духовку. Звуковий сигнал та індикатор повідомлять вам, що необхідну температуру досягнуто.ppstrongFrozenBakestrongbr Швидке приготування заморожених продуктівbr Ця ефективна програма ідеально підходить для приготування будьяких заморожених продуктів і напівфабрикатів.ppstrongGentleBake повільне приготуванняstrongbr Неймовірно ніжні та соковиті стравиbr Режим для делікатного, повільного та рівномірного пропікання. При такому способі страва залишається ніжною та соковитою. Режим підходить для виготовлення мяса, риби або випічки на одному рівні.ppstrongПлавне відкривання та закривання дверцятstrongbr Легко та тихоbr Достатньо легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно та тихо відчинилися або зачинилися.ppstrongGratin запікання верхуstrongbr Для смачної золотої скоринкиbr Функція Gratin дозволяє створювати ідеальну золотисту скоринку на лазаньї, мясі, картопляному гратені та інших стравах.ppstrongСхідчаста форма HomeMadestrongbr Рівномірне пропікання щоразуbr Духовки Gorenje відомі своєю інноваційною формою внутрішньої камери, яка стала їхньою візитною карткою. Східчаста форма HomeMade створена подібно до традиційної дровяної печі та забезпечує ефективнішу циркуляцію повітря в порівнянні з іншими продуктами на ринку. Тепер ми оновили форму HomeMade, і циркуляція повітря додатково покращилася завдяки новій конструкції нагрівальних елементів і новому розташуванню отворів подачі повітря. Це забезпечує однакову температуру по всьому простору духовки. Ваші страви більше не будуть підгорілими з одного боку та недоготовленими з іншого.ppstrongБагаторівневе приготуванняstrongbr Багато страв за один разbr Поєднання продуманої системи циркуляції повітря, рівномірного розподілу рівнів приготування та особливої східчастої форми духовки забезпечує рівномірне пропікання страв на кожному рівні, а оскільки духовка велика, то й спостерігати за приготуванням на кожному рівні зручно.ppstrongPerfectGrill варіогрильstrongbr Хрумка скоринка з варіогрилемbr Чудові результати приготування досягаються за рахунок продуманого розташування верхніх нагрівальних елементів, при якому малий нагрівач знаходиться усередині великого. Завдяки цьому тепло розподіляється рівномірно, тому страва запікається до хрусткої скоринки, залишаючись ніжною та соковитою всередині.ppstrongПерфороване емальоване декоstrongbr Для улюблених страв з AirFrybr Перфороване емальоване деко забезпечує інтенсивнішу циркуляцію гарячого повітря, роблячи страви, приготовані за допомогою інтенсивного запікання AirFry, ще смачнішими та хрусткішими. Деко також підходить для приготування страв на парі у духовках з функцією SteamAssist.ppstrongФункція laquoПіцаraquostrongbr Найкраща піца в містіbr Ця програма з регулюванням температури до 300 degC спеціально розроблена, щоб ви могли вдома випікати ідеальну піцу, фокачу, коржики та подібну випічку.ppstrongЗнімне скло дверцятstrongbr Просте зняття, легке очищенняbr Ви можете легко зняти та легко очистити скло дверцят, щоб без перешкод спостерігати за тим, що відбувається в духовці.ppstrongSteamAssist приготування з пароюstrongbr Для ідеальної скоринкиbr Додайте воду в резервуар для води та готуйте ідеальні страви на парі з хрусткою скоринкою. При виборі програми з парою духовка повідомить вас, коли настав час подати пару. Залежно від моделі натисніть центральний перемикач або сенсор функції на дисплеї, щоб увімкнути подачу пари.p
Духова шафа GORENJE BPSA6747A08BG
В наявності
Артикул: 738010
27 899 грн
Характеристики
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 22 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.4 x 5960 x 55 |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 34 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар