|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 999 грн
|
|
23 999 грн
|
платежі
по 12 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BSA6747A04BG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 13 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2170 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | 50 - 300 |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Є |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | приготування з додаванням пари |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 - 240 В (10 А/ 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 59 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 32 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 2 роки |