|
24 399 грн
|
|
24 399 грн
|
платежі
по 12 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 399 грн
|
|
24 399 грн
|
платежі
по 12 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOS6737SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 11 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | IconLed |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 60 x 56 56.4 x 55 см |
| Габарити | 66 x 62 x 67.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28,7 кг |
| Країна виробництва | Словенія |