|
59 599 грн
|
|
59 599 грн
|
платежі
по 29 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
59 599 грн
|
|
59 599 грн
|
платежі
по 29 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BFS6148B |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Кількість програм, шт. | 26 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Каталітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | блокування від дітей |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 60 х 56 56.4 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35.1 кг |
| Країна виробництва | Словенія |