|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOES68181 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 60 |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56 х 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 57.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28,5 кг |
| Країна виробництва | Польща |