|
12 899 грн
|
|
12 899 грн
|
платежі
по 6 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 899 грн
|
|
12 899 грн
|
платежі
по 6 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OEG 170 MRN BB |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 50 |
| Кількість програм, шт. | 7 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | легка очистка |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нагрів гриль конвекція |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | Таймер |
| Габарити | 60 х 56 х 41.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробництва | Китай |