|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pДухова шафа bInterline OMG 970 SCD BAbppbФункція мікрохвильbbrМікрохвилі традиційний нагрів пришвидшують час приготування до 30.nbspТепло рівномірно проникає в середину продукту та рівномірно пропікає ззовні.ppbТангенціальний дворівневий вентилятор охолодженняbbrАбсолютна безпека. Духові шафи Interline серії EDGE ONE відрізняються підвищенимnbspрівнем безпеки. У моделях використана інноваційна система тангенціального охолодження (дворівневий вентилятор), завдякиnbspякої від нагрівання захищена і поверхня духової шафи, і кухонні меблі, в яку він вбудований.ppbФольгована теплоізоляція духової шафиbbrМінімальна t. 30 Interline вводить технології ресторанного рівня в вашу оселю. Готувати при низьких температурах можна будьякі продукти овочі, мясо, рибу, крупи, молоко.nbspЦим методом можна готувати супи, рагу, каші, мясні, рибні страви і навіть десерти.nbspВони набувають неповторний смак і різко відрізняються від аналогів приготовлених при звичайних високотемпературних режимах.nbspТакож низькі температури можна використовувати для приготування в вакумній упаковці як Sousvide.ppbКільцевий нагрівач. Багаторівневе приготуванняbbrУнікальна система обдуву гарячим повітрям. Завдяки кільцевому нагрівачу, через отвори на задній стінці духової шафи, безшумно працючуй вентилятор направляє нагріте повітря, яке з великою швидкістю циркулює навкруги страви.nbspЩо ідеально підходить для одночасного приготування на декількох рівнях.ppbШвидкий попередній нагрів духової шафиbbrЛише за 4 хвилини духова шафа нагріється до t 180С та буде готова розпочати випічку хліба.brppbНадточне регулювання температури крок в 1СbbrПереваги регулювання температури кроком в 1С це кулінарні шедеври.nbspТак при t 32 C можна готувати опару для дріжджового тіста. При t 37 40 С готується йогурт. При t 40 50С можна висушити білі гриби чи рижики.brppbПанель керування Full TouchbbrІнтуітивно зрозуміле керування духовою шафою. Інноваційний дисплей Full Touch став революційним проривом в зручності користування духовою шафою Interline нового покоління.nbspФункція Full Touch Control від Interline встановлює нові стандарти в швидкості та легкості навігації одним рухом пальця по екрану.nbspЗа допомогою слайдера вдасться виставити найточнішу температуру нагріву.ppbПідтримання страв в теплому станіbbrУстановивши температуру між 30 та 95C, температура їжі зберігатиметься сталою до двох годин. Приготовані заздалегідь страви не втратять свого смаку та будуть теплими перед подаванням до столу.brppbПідігрів посудуbbrПідігріті тарілки зберігають запах і смак різних страв від борщу до вареників та запашної печені. Ваш омлет або яблучний пиріг ніколи не впадуть.nbspЗавдяки можливостям дохової шафи Interline ваш столовий посуд зберігатиме потрібну температуру від 30 до 80C.nbspІ ви зможете вдома подавати гарячі страви, як у найкращому ресторані.ppbПрограми самостійного налаштуванняbpulliВерхній нагрів нижній нагрівliliКільцевий нагрівач конвекціяliliВерхній нагрів нижній нагрів конвекціяliliГрильliliПодвійний гриль конвекціяliliПодвійний грильliliКільцевий нагрівач конвекція нижній нагрів (ПІЦА)liliНижній нагрівliliРозморожування 3 програмиlili01 червоне мясоlili02 птицяlili03 рибаliliДоведення тістаliulpbФункції НВЧbpulliНВЧliliНВЧ кільцевий нагрівач конвекціяliliНВЧ подвійний гриль конвекціяliliНВЧ піцаliul
Духова шафа Interline OMG 970 SCD BA
В наявності
Артикул: OMG 970 SCD BA
31 999 грн
Характеристики
| Артикул | OMG 970 SCD BA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 20 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1750 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59 х 56 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар