|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
divdivbІнтелектуальна система електронного управлінняbrbІнтелектуальна система електронного управління робить роботу простою та легкою. Час роботи буде вказано на цифровому дисплеї. це короткостроковий таймер із звуковим сигналом. З його допомогою можна настроїти час роботи духовки. Ви можете вибрати відповідний час для початку та закінчення режиму приготування.brbrbІнфрачервоний грильbrbІнфрачервоний гриль ідеально підходить, якщо ви вважаєте за краще готувати рибу, стейки або тости в духовці. Якщо ви любите хрустку скоринку зовні, злегка прочиніть дверцята духовки або увімкніть вентилятор для досягнення кращих результатів.brbrbСистема гарячого повітряbrbСистема гарячого повітря зручне сучасне досягнення. Він складається з кільцевих радіаторів та високоефективних вентиляторів та забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря по всьому обєму духової шафи. Температуру духовки можна встановити на 50250 C, що ідеально підходить для випікання тортів та бісквітів. Режим приготування з вентиляцією скорочує час приготування, а також заощаджує час та енергію. Ця система забезпечує значно чистішу духовку, запобігає витіканню жиру та соку та забезпечує помітно кращий смак.brbrbEasy clean антиалергенна, екологічно чиста емальbrbВнутрішня поверхня духової шафи покрита емаллю Easy clean. Це здорове приготування їжі, легке очищення, екологічність, довговічність. Емаль Кайзера має наступні характеристикиbr Антиалергеннийbr Простий у доглядіbr Антибактеріальнийbr Гігієнічнийbr Міцне покриття з тривалим терміном службиbr Глянець, гладкість, кольоростійкість, стійкість до атмосферних впливів та температурbr ЕкологічнийbrbrbЗручний монтаж, опорні напрямніbrbОпорні напрямні виготовлені з нержавіючої сталі. Ви можете висувати деко та решітки без пошкодження емалі. Бічні напрямні легко демонтуються, що забезпечує зручне очищення камери печі. Опорні напрямні полиці можна мити вручну або просто мити в посудомийній машині для очищення.divdiv
Духова шафа Kaiser електрична Art Deco, 69л, A, дисплей, конвекція, бежевий
В наявності
Артикул: EH4796ELFAD
38 634 грн
Характеристики
| Артикул | EH4796ELFAD |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 9 |
| Управління | Електронне |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Каталітичне |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Таймер 1 год, 2 год, 3 год, 4 год, 8 год, 12 год |
| Особливості | Термостат Strix |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 х 43 х 55 см |
| Габарити | 59.6 x 45 x 55.6 см |
| Колір виробника | Бежевий |
| Вага | 27.5 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар