|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПобутові прилади від bKaiserb це не тільки функціональні побутові помічники це справжні витвори мистецства Метою нашої компанії завжди є задовольняти потреби покупців у повній мірі. Ми дуже раді тому, що широкий спектр наших сучасних приладів, які поєднують в собі інноваційні технології і привабливий дизайн, робить Ваше життя простішим і приємнішим. У своїй діяльності, Kaiser повністю керується побажаннями клієнтів, які вимагають високих стандартів якості і точно знають, які вимоги нове покоління побутових приладів повинне виконувати в 21му столітті. Kaiser спеціалізується на виробництві витворів технологічного мистества, які можна придбати за розумною ціною. Наша продукція відповідає найвищим вимогам якості і захисту навколишнього середовища.brbrbВисока продуктивністьbbrЗавдяки використанню останніх досягнень німецьких інженерів, техніка Kaiser завжди допоможе досягти найкращих результатів при готуванні, пранні, митті посуду та зберіганні продуктів, економлячи при цьому Ваші гроші.brbrbНовітні технологіїbbrБагатофункціональні духовки та мікрохвильові печі, індукційні поверхні зі слайдерним управлінням, витяжки з датчиками забрудненості фільтрів, посудомийні машини, які економно витрачають воду та миючі засоби, це лише частина того, что Kaiser приберіг для ВасbrbrВбудовувані духові шафи Kaiser краще втілення інженерної думки техніків з Німеччини. Прилади прослужать без збоїв багато років.brbrbДухова шафа Kaiser EG6345ElfEmb це газова духовка, з якою приготування солодкої випічки, піци, запеченої картоплі, мяса та інших страв перетвориться в чарівне задоволення.brbrp
Духова шафа Kaiser електрична Empire, 67л, EG6345ElfEm
В наявності
Артикул: EG6345ElfEm
49 899 грн
Характеристики
| Артикул | EG6345ElfEm |
|---|---|
| Бренд | Kaiser |
| Тип | Газова |
| Кількість програм, шт. | 3 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Підсвічування | Так |
| Додаткові функції | Гриль |
| Особливості | рецепти на дверях духовки |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 x 56 x 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56 см |
| Колір виробника | Бежевий |
| Вага | 39 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар