|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
span stylefontsize 1rembДодавання гармонійного дизайну вашій кухніbspanbrspan stylefontsize 1remСтворіть кухню своєї мрії. Вона функціональніша і красивіша, ніж попередня, і в ній приємніше перебувати. Техніка Samsung Infinite line відрізняється вишуканим вертикальним дизайном із безшовними плоскими поверхнями, які роблять її привабливою на вигляд. А ціла низка передових технологій забезпечує динамічну та гнучку роботу.spanbrspan stylefontsize 1rembrbЕлегантне та гармонійне вікно з матового склаbspanbrspan stylefontsize 1remДодати вашій кухні розкішний вигляд допоможе вікно з матового скла, до якого дуже приємно торкатися. Його технологія антивідблиску відрізняється матовою текстурою, тому гармонійно поєднується з сучасною кухонною технікою і меблями. Крім цього, воно завжди виглядатиме чудово завдяки покриттю, на якому не залишається відбитків пальців.spanbrspan stylefontsize 1rembrbФункція Steam Combibspanbrspan stylefontsize 1remОптимізуйте смак та текстуру страв, що б ви не готували. Духова шафа з підтримкою функції Steam Combi дарує вам набагато більше можливостей. Її можна використовувати як звичайну піч. Або застосувати функцію Full Steam для приготування на пару корисних страв. А функція Add Steam зробить вашу їжу чудово хрумкою та соковитою.spanbrspan stylefontsize 1rembrbФункція Full Steambspanbrspan stylefontsize 1remГотувати здорові та смачні страви на пару полегшало. Функція Full Steam піддає дії пари такі продукти, як овочі або свіжа риба. Завдяки такому способу приготування вони чудово зберігають свій природний смак та вітаміни. Функція також дозволяє утримувати воду.spanbrspan stylefontsize 1rembrbФункція Add Steambspanbrspan stylefontsize 1remОтримайте бажане страви соковиті та хрусткі. Функція Add Steam наповнює всю камеру парою, щоб продукти зберігали більше природної вологості. І ваші страви завжди будуть виходити соковитими та мякими всередині, і при цьому чудово хрусткими та румяними зовні.spanbrspan stylefontsize 1rembrbШвидке та смачне приготуванняbspanbrspan stylefontsize 1remГотуйте дуже смачно і швидко. Духова шафа з функцією Microwave Combi дає можливість готувати порізному. Ви можете використовувати його як звичайну конвекційну духовку. Крім того, вона також виконує функцію мікрохвильової печі для швидкого і ретельного приготування їжі. Або ви можете використовувати обидві функції одночасноspanbrspan stylefontsize 1rembrbІнтуїтивно просте управлінняbspanbrspan stylefontsize 1remПобалуйте себе ексклюзивними стравами тепер це просто. 4.3дюймовий TFTдисплей Full Touch з великим циферблатом відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, а його кольоровий інтерфейс стриманим дизайном. Він наочно показує стан усередині печі. До того ж, вам буде зручно керувати рядом функцій простим дотиком або поворотом циферблата.spanbrspan stylefontsize 1rembrbПросте керування в будьякий час і в будьякому місціbspanbrspan stylefontsize 1remЗаощаджуйте час і встигайте набагато більше за допомогою WiFi. Просто слідкуйте за статусом роботи печі та керуйте нею в будьякий час та в будьякому місці за допомогою програми. Ви можете попередньо розігріти або вимкнути, а також перевірити та відрегулювати температуру та час приготування. Посібник із приготування їжі також рекомендує оптимальний режим приготування для кожної страви та ділиться рецептами.spanbrspan stylefontsize 1rembrbКлас енергоефективності Аbspanbrspan stylefontsize 1remЗробіть свій будинок більш енергоефективним та заощаджуйте на рахунках за електрику. Духова шафа відноситься до класу енергоефективності A і тому споживає енергії менше, ніж звичайно, без шкоди для продуктивності або функціональності. А у вас, як і раніше, залишається багато робочого простору всередині нього.spanbrspan stylefontsize 1rembrbГотуйте більше або в більшому посудіbspanbrspan stylefontsize 1remЗадумайте різноманітне меню або приготуйте щось у великому посуді з величезною камерою обємом 50 літрів є все. Вона відкриває більше можливостей для приготування їжі вдома. Можна приготувати кілька страв на різних рівнях, наприклад, овочі, випічку, запіканки або пасту. Але якщо зупиніться на одному великому блюді, наприклад, спекотне або індичка, воно так само легко поміститься.spanbrspan stylefontsize 1rembrbГотуйте їжу набагато швидше та рівномірнішеbspanbrspan stylefontsize 1remЗаощаджуйте час завдяки більш рівномірному впливу на продукти завдяки подвійному вентилятору. Два вентилятори з підігрівом розподіляють тепло по всій камері та підтримують у ньому постійну температуру, тому страви завжди готуються швидко та ретельно. Тобто режим відмінно підходить для запікання та смаження. І ви зможете щоразу тішити себе смачними стравами.spanbr
Духова шафа Samsung NQ50T9539BD/WT
В наявності
Артикул: NQ50T9539BD/WT
45 199 грн
Характеристики
| Артикул | NQ50T9539BDWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Електрична |
| Кількість програм, шт. | 48 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2550 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | мікрохвильовий режим |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 44.645 х 56.456.8 х 55 см |
| Габарити | 45.6 х 59.5 х 54.9 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 38.7 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |
Новий відгук або коментар