|
37 899 грн
|
|
37 899 грн
|
платежі
по 18 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
37 899 грн
|
|
37 899 грн
|
платежі
по 18 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NV7B4345VAKWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 40 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | тангенціальний вентилятор |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 57.9 x 56 x 54.9 см |
| Габарити | 59.6 х 59.5 х 57 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 39.6 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |
| Гарантійний термін | 12 місяців |