|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NV7B4420ZAWWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 40 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 57.9 x 54.9 см |
| Габарити | 59.6 х 59.5 х 57 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 36 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |