|
30 399 грн
|
|
30 399 грн
|
платежі
по 15 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 399 грн
|
|
30 399 грн
|
платежі
по 15 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NV7B4445UASWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Піролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | вентилятор охолодження |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 57.9 x 54.9 см |
| Габарити | 56 x 57.9 x 54.9 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 51.2 кг |
| Країна виробництва | Малайзія |