|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pПокриття ecoClean простий догляд та очищення духової шафи.ppТепер чистити духову шафу всередині можна без зайвих зусиль завдяки спеціальному покриттю задньої стінки. Покриття ecoClean розщеплює бруд і значно зменшує утворення запахів. Поверхня починає працювати одразу після нагріву духової шафи. Матеріал ecoClean відновлюється щоразу, коли ви автоматично нагріваєте його протягом всього часу експлуатації приладу.ppВипікайте страви рівномірно на всіх чотирьох рівнях.ppВипічка не завжди виходить однаково вдалою, але із функцією 4DГаряче повітря ця проблема залишається в минулому. Спеціальний потужний вентилятор швидко розподіляє повітря всередині духової шафи. Тому ви можете розмістити страву на будьякому рівні або ж випікати здобні десерти відразу на чотирьох рівнях. А результат вас неодмінно порадує.ppМенший час приготування.ppФункція фастПрехіт швидко нагріває духову шафу, а кулСтарт прискорює приготування заморожених продуктів, адже попереднє нагрівання не потребується. Страва буде готова саме за той час, що вказаний в інструкції до продукту. Зберігайте час завдяки розумним функціям від Siemens.ppДверцята духової шафи відчиняються та зачиняються мяко і безшумно завдяки особливим амортизаторам softMove.ppЛегке користування духовою шафою дверцята не потрібно сильно притискати або тягти. Інноваційний механізм спеціальних амортизаторів забезпечує мяке відкривання і закривання духової шафи.p
Духова шафа Siemens CS736G1B1
В наявності
Артикул: CS736G1B1
102 499 грн
Характеристики
| Артикул | CS736G1B1 |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип | Окремостояча |
| Кількість програм, шт. | 23 |
| Управління | Сенсорне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Система очищення | Очищення парою |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так TFT |
| Додаткові функції | Верхній нижній нагрів |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер |
| Безпека | Функція Блокування від дітей, Індикатор залишкового тепла, Механічне блокування дверцят, Дверний контактний вимикач, Функція захисного вимкнення дух |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 45 45.5 x 56 56.8 x 55 см |
| Габарити | 45 x 56 x 55 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35.4 кг |
| Країна виробництва | Німеччина |
Новий відгук або коментар